Вікторія Онопрієнко посіла 4 місце в індивідуальному багатоборстві на чемпіонаті світу 2022 року
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/4a/8d7e7c91a26404a_642x416.jpeg)
Лідер української збірної показала високий результат на чемпіонаті світу, і лиш трохи не вистачило, щоб зійти на п’єдестал.
В суботу, 17 вересня 2022 року, пройшов фінал індивідуального багатоборства на чемпіонаті світу з художньої гімнастики у м. Софія (Болгарія), в якому Україну представляла Вікторія Онопрієнко, яка у кваліфікації багатоборства пройшла до фіналу з 5 місця.
У фінальному змаганні в багатоборстві Вікторія Онопрієнко вдало виконала усі чотири види і посіла 4 фінальне місце у боротьбі за титул абсолютної чемпіонки світу. Найвищу оцінку судді виставили Вікторії за вправу з обручем – 33.050 балів. За вправу з булавами гімнастка отримала 32.000, за м’яч – 31.100, за стрічку – 28.900.
У попередні дні збірна України з художньої гімнастики посіла 4 командне місце чемпіонату світу 2022 року за результатами індивідуальних і групових вправ. Також Вікторія Онопрієнко взяла участь у двох фіналах в окремих видах програми – з м’ячем та булавами.
На попередньому чемпіонаті світу у 2021 році в індивідуальному багатоборстві Вікторія Онопрієнко зайняла 5 місце.
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-27-11.48.20.jpeg)
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-27-11.48.27-1.jpeg)
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-27-11.48.51-1.jpeg)