Співпраця

 • Спортсменам

  dropdown arrow

  Щоб стати членом федерації, спортсмен повинен належати до спортивної школи або клубу в Україні та написати заяву про вступ до Української федерації гімнастики.

  Спортсменки художньої гімнастики повинні зареєструватися в електронному реєстрі Федерації гімнастики України.

  Щоб стати членом збірної команди України, спортсмен повинен показати найвищі результати на чемпіонатах України та Кубках України. Заявки на участь у цих змаганнях подають спортивні школи та клуби.

 • Тренерам

  dropdown arrow

  Щоб мати змогу працювати тренером в Україні та стати членом федерації, необхідно обов’язково мати вищу спортивну освіту. Перелік навчальних закладів України, де здійснюють навчання за спортивними спеціальностями можна знайти тут.

  Українська федерація гімнастики регулярно проводить навчальні семінари для тренерів для підвищення їхньої кваліфікації та покращення підготовки спортсменів. Слідкуйте за оголошеннями про проведення семінарів на нашому сайті.

 • Суддям

  dropdown arrow

  Щоб стати спортивним суддею та мати право судити спортивні змагання з гімнастичних дисциплін на національному рівні, необхідно взяти участь у суддівському семінарі Української федерації гімнастики з відповідної дисципліни і успішно скласти іспит. Такі семінари проводяться на початку кожного олімпійського циклу. Після складання іспиту суддя отримує національну суддівську категорію, яка є дійсною протягом усього олімпійського циклу.

  Щоб отримати міжнародну суддівську категорію та мати право судити міжнародні спортивні змагання, необхідно взяти участь в інтерконтинентальних або міжнародних суддівських курсах, які організовує Міжнародна федерація гімнастики (FIG) на початку кожного олімпійського циклу, та успішно скласти іспит. Реєстрацію для участі у таких курсах здійснює Українська федерація гімнастики. Для участі у суддівських курсах FIG суддя повинен вже мати національну суддівську категорію та великий досвід суддівства національних змагань.

 • Спонсорам

  dropdown arrow

  Щоб стати спонсором або партнером Української федерації гімнастики, а також ознайомитися з умовами щодо співпраці, надішліть, будь ласка, Вашу пропозицію на електронну пошту федерації.

 • Медіа

  dropdown arrow

  Щоб отримати акредитацію як журналіст або фотограф на міжнародні змагання, які проводяться за кордоном, необхідно подати заявку до:

  • Міжнародної федерації гімнастики (FIG) для чемпіонатів світу та Кубків світу;
  • Європейського гімнастичного союзу (European Gymnastics) для чемпіонатів Європи;
  • Місцевого організаційного комітету (LOC) змагань для міжнародних турнірів.

  Зверніть увагу, що реєстрація для медіа-акредитації на великі міжнародні змагання закінчується за 2-3 місяці до початку змагань, тому заявку необхідно надсилати завчасно. Кінцевий термін для акредитації медіа вказується у Директивах відповідних змагань на сайті FIG або European Gymnastics.

  З правилами по медіа-акредитації можна ознайомитися тут:

  • FIG Media Rules (англ.)
  • European Gymnastics Media Rules (англ.)

  Щоб отримати акредитацію на змагання національного рівня (чемпіонати та Кубки України), необхідно надіслати запит до Української федерації гімнастики.

  Щоб отримати акредитацію на локальні турніри, зверніться до організаційного комітету відповідного турніру.

 • Вакансії

  dropdown arrow

  В даний час вакансій немає.