Федерація

Українська федерація гімнастики є національною спортивною федерацією, яка охоплює шість видів гімнастики: спортивна гімнастика чоловіча, спортивна гімнастика жіноча, художня гімнастика, стрибки на батуті, спортивна акробатика та спортивна аеробіка.

Українська федерація гімнастики є повноправним членом Міжнародної федерації гімнастики (FIG) та Європейського гімнастичного союзу (European Gymnastics) і має виключні права представляти Україну на офіційних міжнародних змаганнях та брати участь у діяльності та офіційних заходах цих міжнародних спортивних організацій.

Українська федерація гімнастики є активним учасником олімпійського руху та має довгу історію успіхів та досягень, яка почалася задовго до офіційного утворення її як окремої громадської організації у 1997 році.

У своїй діяльності Українська федерація гімнастики керується Статутом, Законом України «Про фізичну культуру і спорт», офіційними документами та правилами Міжнародної федерації гімнастики (FIG) та Європейського гімнастичного союзу (European Gymnastics) та ін.