Богдан Пограничний і Данило Стецюк принесли Україні ще одне “золото” Всесвітніх ігор-2022 зі спортивної акробатики

17.07.2022
Post Photo

Наші акробати стали чемпіонами у змаганнях серед чоловічих пар і подарували Україні чергову золоту нагороду.

На Всесвітніх іграх-2022, що проходять у м. Бірмінгем (США), 16 липня відбулися кваліфікаційні й фінальні змагання серед чоловічих пар зі спортивної акробатики.

Богдан Пограничний і Данило Стецюк з України стали безсумнівними лідерами, адже посіли 1 місце і в кваліфікації, і в фіналі. У кваліфікаційних змаганнях хлопці отримали високу оцінку 28.150 балів за балансову вправу і 28.330 за динамічну вправу. У фіналі спортсмени виконали комбіновану вправу, яку судді оцінили ще вище, у 28.940 балів, і зайняли найвищу сходинку на п’єдесталі.

Також у цей день пройшли змагання серед жіночих груп зі спортивної акробатики, де збірна України завоювала бронзову медаль.