Пом’яновська, Мальчук і Куніцька завоювали бронзову медаль зі спортивної акробатики на Всесвітніх іграх-2022
17.07.2022
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/06/f1c37d278772806_642x416.jpg)
Фото: Міжнародна федерація гімнастики (FIG)
Українські спортсменки у складі жіночої групи вибороли бронзову нагороду на Всесвітніх іграх у Бірмінгемі.
На Всесвітніх іграх-2022, що проходять у м. Бірмінгем (США), 16 липня відбулися кваліфікаційні й фінальні змагання серед жіночих груп зі спортивної акробатики.
Українки Дарина Пом’яновська, Олександра Мальчук і Вікторія Куніцька посіли фінальне 3 місце з результатом 28.600 балів і отримали бронзову медаль. Дівчатам вдалося покращити свій кваліфікаційний результат, де вони йшли на 4 місці – 28.170 за балансову вправу і 27.810 за динамічну вправу.
Змагання серед чоловічих груп зі спортивної акробатики пройдуть 17 липня.
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/294107198_3121862978065445_6445462079012226246_n.jpg)
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/294245732_3121863014732108_5404770713726498556_n.jpg)