Event image

Чемпіонат світу зі стрибків на батуті 2021

18
Лис
21
Лис
Баку, Азербайджан

Опис

35-й чемпіонат світу зі стрибків на батуті збере понад 250 спортсменів із 33 країн світу. На змаганнях буде розіграно 15 комплектів медалей.

РОЗКЛАД (за київським часом):

18 листопада
07:45 – 08:00 - Церемонія відкриття
08:00 – 16:00 - Кваліфікація, Індивідуальні стрибки, Чоловіки
09:00 – 16:00 - Кваліфікація, Індивідуальні стрибки, Жінки
08:00 – 11:00 - Кваліфікація, Стрибки на акробатичній доріжці, Жінки
12:00 – 15:00 - Кваліфікація, Подвійний міні-трамп, Чоловіки
15:00 – 17:00 - Кваліфікація, Подвійний міні-трамп, Жінки

19 листопада

09:00 – 12:00 - Кваліфікація, Синхронні стрибки, Чоловіки і Жінки; Стрибки на акробатичній доріжці, Чоловіки
15:00 – 15:25 - Стрибки на акробатичній доріжці, Жінки, КОМАНДНИЙ ФІНАЛ
15:30 – 15:55 - Подвійний міні-трамп, Чоловіки, КОМАНДНИЙ ФІНАЛ
16:00 – 16:10 - Церемонія нагородження
16:15 – 16:40 - Подвійний міні-трамп, Жінки, КОМАНДНИЙ ФІНАЛ
16:45 – 17:10 - Стрибки на акробатичній доріжці, Чоловіки, КОМАНДНИЙ ФІНАЛ
17:15 – 17:25 - Церемонія нагородження
17:30 – 18:05 - Стрибки на батуті, Жінки, КОМАНДНИЙ ФІНАЛ
18:10 – 18:45 - Стрибки на батуті, Чоловіки, КОМАНДНИЙ ФІНАЛ
18:50 – 19:00 - Церемонія нагородження

20 листопада

13:00 – 13:50 - Півфінал, Індивідуальні стрибки, Чоловіки і Жінки - Група 1
13:55 – 14:45 - Півфінал, Індивідуальні стрибки, Чоловіки і Жінки - Група 2
15:00 – 15:30 - Стрибки на акробатичній доріжці, Жінки, ФІНАЛ
15:35 – 16:05 - Подвійний міні-трамп, Чоловіки, ФІНАЛ
16:10 – 16:20 - Церемонія нагородження
16:25 – 16:50 - Синхронні стрибки, Жінки, ФІНАЛ
16:55 – 17:20 - Синхронні стрибки, Чоловіки, ФІНАЛ
17:25 – 17:35 - Церемонія нагородження

21 листопада

12:00 – 12:30 - Подвійний міні-трамп, Жінки, ФІНАЛ
12:35 – 13:05 - Стрибки на акробатичній доріжці, Чоловіки, ФІНАЛ
13:10 – 13:20 - Церемонія нагородження
13:25 – 13:55 - Індивідуальні стрибки, Жінки, ФІНАЛ
14:00 – 14:30 - Індивідуальні стрибки, Чоловіки, ФІНАЛ
14:35 – 14:45 - Церемонія нагородження
15:00 - 16:25 - Багатоборство, КОМАНДНИЙ ФІНАЛ
16:30 – 16:50 - Церемонія нагородження

УЧАСНИКИ від України:

Вид програмиУчасникиКваліфікаціяПівфіналКомандний залік
Індивідуальні стрибки, ЧоловікиАнтон Давиденко49.915 (38)
6.425 (76)
= 56.340 (73)
Максим Лі5.725 (78)
47.660 (57)
53.385 (76)
Микита Іванський25.100 (74)
21.985 (67)
= 47.085 (77)
Індивідуальні стрибки, ЖінкиМарина Кийко
47.720 (14)
51.705 (26)
= 99.425 (21) - пройшла
до півфіналу
11.175 (24)
Катерина Рожкова43.855 (47)
50.310 (32)
= 94.165 (37)
Анна Бакуновицька45.465 (43)
46.085 (42)
= 91.550 (40)
Катерина Кулешова9.520 (54)
20.000 (47)
= 29.520 (54)
Синхронні стрибки, ЧоловікиАнтон Давиденко,
Максим Лі
9.440 (29)
12.750 (27)
= 22.190 (30)
Синхронні стрибки, ЖінкиМарина Кийко,
Анна Бакуновицька
39.960 (10)
43.690 (11)
= 83.650 (11)
1 резервні
до фіналу
Катерина Кулешова,
Катерина Рожкова
38.850 (15)
13.900 (20)
= 52.750 (20)
Стрибки на акробатичній доріжці, ЧоловікиВіталій Войтів33.500 (17)
34.600 (15)
= 68.100 (14)
34.400
5 місце
у фіналі
Олег Мазурик34.400 (=11)
33.400 (22)
= 67.800 (16)
33.400
5 місце
у фіналі
Роман Чербу33.400 (=18)
34.100 (19)
= 67.500 (18)
34.600
5 місце
у фіналі
Максим Вологін33.400 (18)
32.600 (24)
= 66.000 (23)
Стрибки на акробатичній доріжці, Жінки

Руслана Кваченко30.100 (25)
30.300 (19)
= 60.400 (18)
8 місце у кваліфікації
Дарина Козярська29.400 (28)
30.600 (17)
= 60.000 (19)
8 місце у кваліфікації
Олександра Каракуця30.400 (=20)
29.200 (25)
= 59.600 (23)
8 місце у кваліфікації
Валерія Єгіна0.000 (32)
29.700 (23)
= 29.700 (32)
8 місце у кваліфікації