Збірна України бере участь у чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики-2021
17.10.2021
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/91/9a5062010aba591_642x416.jpg)
Українська федерація гімнастики
Національна збірна команда України зі спортивної гімнастики бере участь у чемпіонаті світу, що проходить з 18 по 24 жовтня 2021 р. у місті Кітакюсю в Японії.
Вперше в історії два чемпіонати світу – зі спортивної та художньої гімнастики – об’єднані в одну подію та пройдуть цього місяця в одному й тому ж місті, японському Кітакюсю. Змагання з художньої гімнастики пройдуть з 27 по 31 жовтня.
Збірну України зі спортивної гімнастики представляють:
Чоловіки: Ілля Ковтун, Ігор Радівілов, Назар Чепурний, Владислав Грико, Роман Ващенко, Петро Пахнюк
Жінки: Анастасія Бачинська, Єлизавета Губарева, Яна Федорова, Валерія Осіпова
Бажаємо успіху нашим спортсменам!