Збірна команда України у групових вправах – бронзові призерки чемпіонату Європи!
26.05.2024
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/a9/379b1f9249047a9_642x416.jpg)
фото: Enrico Della Valle
Континентальна першість завершилась у Угорщині
Національна збірна України у групових вправах здобула бронзові медалі чемпіонату Європи з художньої гімнастики, який сьогодні завершився у столиці Угорщини Будапешті. Наша команда посіла третє місце у фіналі з 3 стрічками і 2 м’ячами.
Вітаємо дівчат та тренерський штаб, а також дякуємо брендам Nishohi та 1ONA.STORE, а також компанії Креатор-Буд за постійну підтримку української збірної.
Нагадаємо, що раніше бронзу у вправах з обручем завоювала Таїсія Онофрійчук.