Вітаємо з прийдешнім 2024 роком!
31.12.2023
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/ea/3b404df655334ea_642x416.jpeg)
Українська федерація гімнастики вітає українську спортивну спільноту з 2024 роком. 2023-й рік був багатий на емоції та тріумфальні моменти наших гімнастів. Віримо та робимо все можливе, щоб 2024-й запам’ятався ще більшою кількістю звитяг українських спортсменів на міжнародних аренах.
Безмежна подяка Силам оборони України, що маємо на це змогу. Допомагаємо разом нашим Героям наближати перемогу.
Слава Україні! Слава ЗСУ!