Вікторія Онопрієнко виграла “бронзу” з художньої гімнастики на Всесвітніх іграх-2022
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/f8/ca591974a4481f8_642x416.jpg)
Українська спортсменка виборола високу нагороду у фіналі вправ зі стрічкою.
13 липня 2022 року відбувся другий день змагань з художньої гімнастики на Всесвітніх іграх-2022, що проходять у м. Бірмінгем (США). Вікторія Онопрієнко з України отримала третій найкращий результат у фіналі зі стрічкою, набравши високі 31.750 балів, і була нагороджена бронзовою медаллю у цьому виді програми. Вікторії вдалося покращити свій результат у кваліфікації, де вона отримала за свій виступ 31.150 балів (4 місце).
Також до фіналу зі стрічкою потрапила друга спортсменка з Україна, Поліна Каріка. Вона показала фінальний результат 27.650 балів і посіла 8 місце. Кваліфікувалася до фіналу вона також з 8 місця з оцінкою 29.500 балів.
На жаль, дівчатам не вдалося пробитися до фіналу вправ з булавами. У кваліфікації Поліна Каріка зайняла 12 місце (29.500 балів), а Вікторія Онопрієнко – 14 місце (29.050 балів).
Бронзова медаль Вікторії Онопрієнко у вправі зі стрічкою є для спортсменки першою в кар’єрі медаллю Всесвітніх ігор, у яких вона бере участь також вперше.