Українські гімнастки – у фіналах з обручем і м’ячем: перший день чемпіонату світу

27.10.2021
Post Photo

Погранична і Онопрієнко фінішували 7-ю та 8-ю у фіналах чемпіонату світу з художньої гімнастики.

Сьогодні, 27 жовтня 2021 року, пройшов перший кваліфікаційний день змагань чемпіонату світу з художньої гімнастики у м. Кітакюсю в Японії. Спортсменки виконували індивідуальні вправи з обручем і м’ячем.

У кваліфікації за вправу з обручем Христина Погранична отримала 24.450 балів, Вікторія Онопрієнко – 24.050 балів, і з 7 та 8 місць відповідно дівчата кваліфікувалися до фіналу. У фіналі вправ з обручем Христина Погранична отримала оцінку 24.800 і посіла фінальне 7 місце, а Вікторія Онопрієнко з результатом 24.350 балів стала 8-ою.

За вправу з м’ячем у кваліфікації Вікторія Онопрієнко отримала високу оцінку 26.200 балів і з 5-го місця кваліфікувалася до фіналу. Христина Погранична за м’яч отримала 25.100 балів і посіла 9 місце. У фінальному виступі з м’ячем Вікторія Онопрієнко, на жаль, допустила помилки, через які спортсменка у цьому фіналі стала лише 8-ою з оцінкою 19.100.

Після першого дня змагань Вікторія Онопрієнко посідає проміжне 6 місце в індивідуальному багатоборстві, а Христина Погранична – 7 місце.

Завтра, 28 жовтня, відбудеться кваліфікація та фінали у вправах з булавами та стрічкою, а також визначаться переможці індивідуального багатоборства.