Українки здобули “срібло” у змаганнях зі степ-аеробіки на чемпіонаті світу-2022
17.06.2022
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/22/3d1b3c4d0a38222_642x416.png)
Команда України піднялася на другу сходинку п’єдесталу у фіналі чемпіонату світу зі степ-аеробіки.
У п’ятницю, 17 червня 2022 року, пройшли фінальні змагання зі степ-аероібки в рамках чемпіонату світу зі спортивної аеробіки у португальському місті Гімарайнш.
Спортсменки Катерина Черкез, Анастасія Ісаєнко, Марина Куцева, Олександра Мохорт, Ілона Шелест, Дар’я Соляник, Дар’я Суботіна і Вероніка Сидорова змогли завоювати срібну медаль у фіналі змагань зі степ-аеробіки з результатом 16.900 балів.