Українки завоювали чотири нагороди в заключний день Міжнародного турніру у Болгарії
10.04.2023
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/e9/ee314f82478d0e9_642x416.jpg)
Indrek Kask
Три з чотирьох медалей здобула Христина Погранична
Українські художниці в заключний день Міжнародного турніру в Болгарії здобули дві золоті та дві срібні нагороди. Поліна Городнича виборола золото у вправах зі стрічкою, отримавши за свій виступ 30,550.
Три нагороди вдалося зібрати Христині Пограничній. Перше місце у вправі з обручем, за яку вона отримала найвищу оцінку – 33,050. Також в активі художниці два срібла – у фіналі з м’ячем (31,550) та булавами (31,450).
Нагадаємо, що в перший день змагань Погранична завоювала бронзу у багатоборстві.