Радомир Стельмах здобув “золото” у багатоборстві на ЄЮОФ-2022
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/d9/90b004710c726d9_642x416.jpg)
Юний спортсмен із Запоріжжя приніс Україні золоту медаль у перший же день олімпійських змагань.
26 липня 2022 року змагання зі спортивної гімнастики на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі розпочалися для України з досягнення найвищого результату: Радомир Стельмах, 16-річний гімнаст із Запоріжжя, в умовах високої конкуренції здобув золоту медаль в індивідуальному багатоборстві, набравши в сумі 79.900 балів за 6 видів, на 0.05 бала випередивши срібного призера.
Таким чином, Радомир Стельмах став чемпіоном і приніс українській національній збірній перше “золото” на цих престижних змаганнях.
Результати (Радомир Стельмах):
Вільні вправи: 13.550 (3)
Кінь-махи: 13.350 (7)
Кільця: 13.000 (10)
Опорний стрибок: 13.950 (11)
Поперечина: 12.450 (17)
Паралельні бруси: 13.600 (2)
Дмитро Прудко, в свою чергу, посів 36 сумарне місце, а Юліан Юзифишин – 66 місце.
Також наші хлопці кваліфікувалися до фіналів в окремих видах: Радомир Стельмах виступить у вільних вправах, вправах на кінь-махи і паралельних брусах; Дмитро Прудко пройшов до фіналів у вправах на кільцях і паралельних брусах.
Вже другий фестиваль поспіль золото в абсолютній першості отримує представник України. Нагадаємо, що у Баку-2019 чемпіоном в особистому багатоборстві був Ілля Ковтун.
Європейський юнацький олімпійський фестиваль-2022 проходить у м. Банська Бистриця у Словаччині.
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/296212104_5346273552118798_3819268080106384363_n-—-kopyya.jpg)