Радомир Стельмах посів 5 місце у багатоборстві чемпіонату Європи серед юніорів, юніорська команда – на 7 місці

19.08.2022
Post Photo

Юний гімнаст став п’ятим у багатоборстві і пройшов до фіналу.

У п’ятницю, 19 серпня 2022 року, на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у м. Мюнхен (Німеччина) пройшли кваліфікаційні змагання, індивідуальне багатоборство та командний залік, серед чоловіків у юніорській віковій категорії.

Радомир Стельмах з України показав високий 5-й результат в індивідуальному багатоборстві. Дмитро Прудко дістався 22-ї сходинки, та Іван Рудий став 25-м.

Юніорська чоловіча збірна команда України, до складу якої, окрім вищезгаданих спортсменів, увійшли Юліан Юзифишин та Ігор Дишук, посіла підсумкове 7 місце у командному заліку серед країн-учасниць.

Також наші гімнаст Радомир Стельмах візьме участь у фіналі у вправах на кінь-махи, до якого він кваліфікувався з 5-го місця.