Петро Пахнюк посів 7 місце у фіналі Олімпійських ігор в Токіо
03.08.2021
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/0e/3303416eee6000e_642x416.jpg)
Фото: НОК України
Сьогодні, 3-го серпня 2021 р., пройшли фінальні змагання зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх у Токіо. У вправах на паралельних брусах наш Петро Пахнюк отримав оцінку 14.533 та посів 7 місце. На жаль, не все вдалося виконати сьогодні як було заплановано, були допущені помилки.
Проте ми вітаємо фіналіста Олімпійських ігор Токіо-2020 із досягнутими результатами і завершенням змагань у Токіо.