Ольга Данько взяла участь у Комунікаційному семінарі Європейського гімнастичного союзу
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/ce/bbaf01da13f76ce_642x416.jpg)
25-26 квітня 2022 року представниця Української федерації гімнастики, Віце-президент Федерації гімнастики України (художня гімнастика) Ольга Данько виступила з презентацією на Комунікаційному семінарі, організованому Європейським гімнастичним союзом.
Семінар проходив у м. Мюнхен в Німеччині, де цьогоріч відзначається 50-та річниця Олімпіади-1972. Також влітку 2022 року Мюнхен прийматиме комплексний чемпіонат Європи з декількох видів спорту, включаючи спортивну гімнастику.
Темою семінару були медіа-комунікації для федерацій та спортсменів. Також обговорювалося питання кризових комунікацій навколо війни в Україні.
Ольга Данько представила презентацію, в якій розповіла представникам гімнастичної спільноти про:
- особливості спілкування з людьми, які отримали травму війни
- взаємодію локальних спільнот з тимчасово переміщеними особами з України в аспекті оптимальної адаптації
- правила роботи медіа з тимчасово переміщеними особами та людьми з травмою війни, зокрема права і захист персональних даних дітей
Представниця нашої федерації спільно з членами Європейського гімнастичного союзу визначили шляхи допомоги для збірної команди України, а також надання тимчасового спортивного притулку для дітей-переселенців та їхніх сімей.
Крім цього, представники гімнастичних федерацій різних країн поділилися досвідом по роботі зі спонсорами та посиленням присутності у соціальних медіа.
Представники організаційного комітету Мюнхен-2022 представили майбутню подію і поділилися організаційним досвідом.
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278576126_6173865005961393_8449564976898703247_n.jpg)
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278967945_6173865355961358_6478624910060003725_n.jpg)