Микола Просторов вирушає на Олімпійські ігри в Токіо
27.07.2021
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/97/5b9444c0e4e8397_642x416.jpg)
Фото: Українська федерація гімнастики
Сьогодні, 27 липня, делегація України зі стрибків на батуті у складі спортсмена Миколи Просторова та тренера Ігоря Молчанова відлітає до Токіо для участі у змаганнях Олімпійських ігор, які у цій спортивній дисципліні пройдуть 30-31 липня 2021 р. Кваліфікаційні та фінальні змагання серед чоловіків пройдуть 31 липня.