Микола Просторов та Антон Давиденко здобули ліцензію на Всесвітні ігри-2025!
16.11.2023
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/98/fab78e27823ce98_642x416.jpg)
Українці забезпечили собі участь у синхронних стрибках на батуті
Представники збірної України зі стрибків на батуті Микола Просторов та Антон Давиденко здобули ліцензію у синхронних стрибках на батуті на Всесвітні ігри 2025 року.
Цю можливість наші спортсмени вибороли на світовій першості, що проходила в Бірмінгемі, Англія, з 9 по 12 листопада.
Очікується, що Всесвітні ігри 2025 відбудуться у китайському місті Ченду з 7 по 17 серпня.
Збірна України зі стрибків на батуті, акробатичній доріжці та подвійному міні-батуті дякує за сприяння у виступах на чемпіонаті світу Міністерству молоді та спорту України, а також ДУ «Укрспортзабезпечення».