Команда України вирушила на Всесвітні змагання серед вікових груп зі стрибків на батуті
22.11.2021
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/c8/ec694339bb4a0c8_642x416.jpg)
Збірна команда України зі стрибків на батуті вирушила до м. Баку (Азербайджан) для участі у Всесвітніх змаганнях серед вікових груп зі стрибків на батуті, які пройдуть з 25 по 28 листопада 2021 року.
Наші юні спортсмени візьмуть участь у змаганнях в індивідуальних та синхронних стрибках на батуті, стрибках на акробатичній доріжці та подвійному міні-батуті в таких вікових категоріях:
11-12 років
13-14 років
15-16 років
17-21 років
Склад команди України:
![](https://ugf.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/snymok-эkrana-2021-11-22-v-14.55.56.png)
Бажаємо вдалих виступів і перемог!