Ігор Радівілов здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи-2022 у Мюнхені

21.08.2022
Post Photo

Український спортсмен піднявся на п’єдестал у своєму сильному виді – опорному стрибку.

В неділю, 21 серпня 2022 року, на мультиспортивному чемпіонаті Європи, що проходить у м. Мюнхен (Німеччина), пройшли фінальні змагання зі спортивної гімнастики в окремих видах програми.

Відомий український гімнаст Ігор Радівілов посів 3 місце і здобув бронзову медаль у фіналі в опорному стрибку, де отримав оцінку 14.899 балів. Також Ігор зайняв 7 місце у фіналі вправ на кільцях – виступ гімнаста оцінили в 14.500 балів.

Трьома днями раніше Ігор Радівілов у складі чоловічої збірної України допоміг команді здобути право участі у ліцензійному чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який пройде з 29 жовтня по 6 листопада 2022 року в м. Ліверпуль (Великобританія).

Ігор Радівілов вже неодноразово вигравав для України медалі на чемпіонатах Європи, він є багаторазовим чемпіоном і призером континетальних змагань, у тому числі в опорному стрибку.