Христина Погранична – бронзова призерка Міжнародного турніру з художньої гімнастики
09.04.2023
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/fd/1b080af0bfe63fd_642x416.jpg)
Photo credit: Анна Недкова
Українка стала третьою у багатоборстві
У столиці Болгарії Софії з 7 по 9 квітня проходить Міжнародний турнір з художньої гімнастики, в якому беруть участь Христина Погранична, Поліна Городнича та національна юніорська збірна команда в групових вправах.
У суботу, 8 квітня, Україна завоювала першу нагороду – бронзу Христини Пограничної. У Софії українка набрала у сумі багатоборства 122,150 бала, що дозволило їй посісти третю сходинку.
Вітаємо нашу художницю, весь тренерський склад та бажаємо майбутніх успіхів.