Друга бронзова медаль України та фінальні результати чемпіонату світу в Женеві

04.07.2021
Post Photo
Photo credit: FIG

4 липня 2021 р. пройшов останній день змагань чемпіонату світу зі спортивної акробатики у м. Женева, Швейцарія.

Чоловіча група у складі Кукурудза Станіслава, Пуш Юрія, Савки Юрія та Яруша Тараса отримала за комбіновану вправу 28.700 балів у кваліфікації і з 6 місця пройшла в фінал. У фіналі хлопці посіли 3 місце та вибороли бронзову медаль з результатом 28.600.

Жіноча група у складі Куніцької Вікторії, Мальчук Олександри та Помяновської Дарини отримала оцінку 28.190 за комбіновану вправу та з 7 місця пройшла до фіналу, де отримала 28.790 балів і посіла фінальне 4 місце.

У кваліфікації серед жіночих пар Козловська Вікторія та Марченко Таїсія отримали високу оцінку 27.880 за комбіновану вправу та з першого місця кваліфікувалися до фіналу. У фіналі дівчата, на жаль, показали дещо нижчий результат – 25.500 – і посіли підсумкове 6 місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів із завершенням чемпіонату світу та високими результатами!