Дарина Козярська посіла 6 місце у стрибках на акробатичній доріжці на Всесвітніх іграх-2022
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/37/4aa024a2ab3b337_642x416.jpg)
Українська спортсменка виступила у півфіналі одного з найбільших спортивних змагань світу.
16 липня 2022 року на Всесвітніх іграх-2022, що проходять у м. Бірмінгем (США), Дарина Козярська взяла участь у півфіналі змагань зі стрибків на акробатичній доріжці серед жінок і посіла 6 місце. Спортсменка отримала результат 22.000 бали.
Напередодні в той же день Дарина зайняла 5 місце у першому кваліфікаційному раунді. Тоді вона показала результат 23.000 бали за першу вправу і 22.600 балів – за другу.
Також у стрибках на акробатичній доріжці Україну представляв Віталій Войтів у чоловічій категорії. За свої виступи спортсмен отримав оцінки 21.800 балів за першу вправу і 24.000 бали за другу вправу. В результаті Віталій посів 9 місце у кваліфікації (перший запасний до фіналу).