Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики увійшла в топ-9 на ЧЄ і здобула ліцензію на чемпіонат світу-2022

18.08.2022
Post Photo

Гімнасти України вибороли право участі у чемпіонаті світу, що є ліцензійним на Олімпійські ігри.

У четвер, 18 серпня 2022 року, на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у м. Мюнхен (Німеччина) пройшли кваліфікаційні змагання та індивідуальне багатоборство серед чоловіків у дорослій віковій категорії.

Найкращий результат у багатоборстві серед українців показав Ілля Ковтун, який посів 11 місце. Петро Пахнюк зупинився на 35-й сходинці.

Чоловіча збірна команда України, до складу якої, окрім Ковтуна і Пахнюка, увійшли Ігор Радівілов, Пантелей Колодій та Микита Мельников, посіла сумарне 9 місце у командному заліку серед країн-учасниць. Це не дозволило нашим спортсменам пройти до командного фіналу цього чемпіонату, але надало право участі у чемпіонаті світу-2022, який пройде з 29 жовтня по 6 листопада у м. Ліверпуль (Великобританія), на якому йтиме боротьба за ліцензії на Олімпійські ігри у Парижі.

Наші спортсмени також пройшли до фіналів в окремих видах програми. Ілля Ковтун виступить у фіналах у вільних вправах та паралельних брусах. Ігор Радівілов візьме участь у фіналі вправ на кільцях та в опорному стрибку. Фінали пройдуть в неділю, 21 серпня.