Анна Грюкач посіла 4 місце на Всесвітніх іграх-2022 у Бірмінгемі

11.07.2022
Post Photo

Лише крихти не вистачило спортсменці до бронзового призового місця у фіналі змагань.

10 липня 2022 року українська спортсменка Анна Грюкач у фіналі змагань з паркуру (швидкість) на Всесвітніх іграх-2022, що проходять у м. Бірмінгем, штат Алабама, США, зайняла 4 місце, пройшовши дистанцію за 35.32 секунди. Напередодні у той же день Анна показала третій найкращий результат у кваліфікації з часом 34.81 секунди.

Наступного дня, 11 липня, відбудеться другий день змагань з паркуру, де братимуть участь українці Богдан Колмаков (чоловіки, швидкість) і Анна Грюкач (жінки, фристайл).

Паркур як спортивна дисципліна вперше представлений у програмі змагань Всесвітніх ігор, і українські спортсмени стали одними з небагатьох перших учасників цієї події, які змогли пройти відбір і взяти участь у цих найбільших спортивних змаганнях для неолімпійських видів спорту.