Анастасія Курашвілі здобула історичну перемогу і стала чемпіонкою світу зі спортивної аеробіки

17.06.2022
Post Photo
Photo credit: FIG

Вперше в історії українська спортсменка стала переможницею в індивідуальних вправах зі спортивної аеробіки на чемпіонаті світу.

Анастасія Курашвілі, 18-річна спортсменка з м. Суми, змогла виграти золоту медаль у фіналі індивідуальних вправ серед жінок на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки, що проходить у м. Гімарайнш, Португалія.

У фіналі, який відбувся 17 червня 2022 року, Анастасія стала найкращою з результатом 20.950 балів, сильно випередивши суперників.

Перед цим Анастасія Курашвілі стала першою за результатами кваліфікаційних змагань, а у фіналі змогла підтвердити і покращити свій результат.

Здобута нагорода є історичною для України, адже це вперше в історії українка завоювала золоту медаль на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки.