Вікторія Онопрієнко: «Чемпіонат України був організований краще ніж деякі Кубки світу»

05.07.2023
Post Photo
Вікторія Онопрієнко / фото - Марія Музиченко

Лідер збірної України з художньої гімнастики Вікторія Онопрієнко, яка стала чемпіонкою України у індивідуальній програмі у вправах з обручем, м’ячем, булавами та стрічкою, в інтерв’ю пресслужбі Української федерації гімнастики прокоментувала свій виступ на цьогорічній першості країни.

Вікторія, які твої враження від виступу на чемпіонаті України?

Я дуже задоволена своїм виступом. Перші два дні в мене були певні недопрацювання, але в останній день, коли були чотири фінали, я змогла вийти і виконати все на найвищому рівні.

Чи задоволена ти рівнем організації змагань?

Так, я задоволена організацією чемпіонату України. Під час змагань я зловила себе на думці, що в нас чемпіонат України організований краще ніж деякі Кубки світу. Я дуже рада, що в нас була змога виступати у Палаці спорту, та подарувати вболівальникам в цей непростий для всіх час таку подію.

Я вважаю, що всі, хто були дотичні до організації чемпіонату України на чолі з Іриною Іванівною Дерюгіною, зробили чудову роботу, і провели змагання на найвищому рівні.

Що ти думаєш з приводу того, що в військовий час ми можемо проводити в столиці таку спортивну подію як чемпіонат України?

Я вважаю, що це дуже круто, і це показує незламність українців як нації. В нас в країні йде війна, а ми завдяки нашим героїчним військовим, які нас захищають, змогли провести чемпіонат України у Палаці спорту. На змагання приїхали діти з дуже багатьох міст України, які попри війну продовжують тренуватись і розвивати наш вид спорту. Це дуже добре.

Успіх на цих змаганнях додав тобі впевненості в своїх силах напередодні двох Кубків світу та чемпіонату світу?

Так, виступ на чемпіонаті України мотивує мене рухатись далі. Він показав мені, над чим потрібно ще працювати, що ще можна додати аби підвищити мій результат та оцінку.