Стелла Захарова: «З огляду на ситуацію у якій ми знаходимось, наші тренери та спортсмени на чемпіонаті України серед юніорів зробили максимум»

20.11.2023
Post Photo

Віце-президент української федерації  гімнастики та президент Федерації спортивної гімнастики України Стелла Захарова в інтерв’ю прес-службі  Української федерації гімнастики розповіла про проведення чемпіонату України серед юніорів, який на початку листопада пройшов у Києві.

«Сказати, що я задоволена чемпіонатом України – не можна так сказати. Але з огляду на ситуацію, в якій ми зараз знаходимось, вважаю, що наші тренери та спортсмени зробили максимум зусиль для того, щоб у цей важкий час втриматись і не втратити те, що було напрацьовано за багато років. Ми ж розуміємо в яких важких умовах наразі працюють наші спеціалісти та тренуються наші юні спортсмени.

До речі, ми почали проводити зустрічі з обласними осередками спортивної гімнастики аби систематизувати нашу роботу і зрозуміти у якому стані ми знаходимось прямо зараз. Я, як віце-президент УФГ та президент федерації спортивної гімнастики України, разом з державними тренерами прийняли рішення зробити інвентаризацію по областям та підписати договори з місцевими федераціями. Це потрібно для того, щоб  навести порядок в областях і  зрозуміти, що там взагалі є, і чиє у нас молоді спортсмени , які відповідають критеріям  наступного олімпійського циклу. Хочеться щоб у майбутньому Федерації працювали, як злагоджений механізм, але для цього потрібен час.

Спортсмени та їх тренери на чемпіонаті  України дуже сильно намагались. Гарна молодь у нас є!  У зв’язку з війною в Україні багато молодих спортсменів, на жаль, виїхало за кордон.  Я впевнена, що коли закінчиться війна, багато юних спортсменів повернуться додому і ми разом налагодимо тренувальний процес. Таким чином почнеться новий розвиток української спортивної гімнастики, наша молодь буде зростати  і  підвищували свій спортивний  рівень».