Привітання з Новим роком від Ірини Дерюгіної

31.12.2023
Post Photo

Віце-президент Української федерації гімнастики Ірина Дерюгіна звернулась до вболівальників з нагоди настання Нового року.

«Шановні друзі, хочу привітати кожного з вас з новим, 2024-м, роком.

Минулі 12 місяців були дуже непростими для кожного українця. Ми продовжили боротьбу за нашу незалежність у війні проти варварської росії. Наші героїчні воїни з Сил оборони захищали всіх нас на кожному клаптику нашої землі, ми в свою чергу у тилу робили все аби їм в цьому допомогти. У 2023 році українці знову показали, що ми є одним цілим і наша сила в єдності.

На спортивному фронті продовжувалась боротьба проти допуску росіян та білорусів до змагань, і Українська федерація гімнастики має в цьому дуже вагомі успіхи. Завдяки нашій кропіткій роботі Міжнародна федерація гімнастики була вимушена прописати такі умови «нейтральності», які росіяни та білоруси просто не зможуть виконати. Ми зробимо все від себе залежне аби їх не було у Парижі в жодному статусі.

2024 рік буде олімпійським. Я вірю, що ми побачимо багато українських перемог на Іграх у Парижі, і не тільки. Вірю в головну українську перемогу, на яку ми всі з вами чекаємо і яку всі разом наближаємо. 

Українська федерація гімнастики дякує кожному військовому з Сил оборони України за можливість зустрічати 2024 рік у незалежній Україні. Разом до перемоги. Слава Україні! Слава ЗСУ!»