Олег Верняєв: «Це мій перший старт у цьому році, і він розпочався зі срібної медалі. Я задоволений»

20.02.2024
Post Photo
фото - Instagram спортсмена

Срібний призер у вправах на паралельних брусах на стартовому Кубку світу у новому сезоні Олег Верняєв в інтервю пресслужбі Української федерації гімнастики поділився враженнями від виступу у Єгипті.

«Враження залишилися добрі. Приємно бачити, як країни, у яких ще 10 років тому зовсім не було гімнастики зробили крок вперед у спортивному розвитку та вже можуть тримати планку на рівних з іншими світовими лідерами у нашому виді спорту.

Організація самого етапу Кубка світу в Каїрі була на висоті. Це мій перший старт у цьому році, і він розпочався зі срібної медалі. Я задоволений. Наша країна та наші українські гімнасти показали гідний результат. Багато роботи та зусиль було покладено, але попереду ще більше роботи.

Зараз вже готуємось до етапу Кубка світу у Німеччині, який вже на цьому тижні. Попереду дуже багато роботи. Плани на майбутнє: віддати максимально всі сили на підготовку до Олімпійських ігор у Парижі. Якщо ви розумієтеся на спорті, то зрозуміло, що мені потрібен ще час, щоб повернути себе в колишню форму і відновити авторитет. Тільки зараз я починаю відчувати, як я поступово до неї повертаюся. Я вірю, що доклавши всіх зусиль, результат буде позитивний!»

Повні результати Кубку світу у Каїрі.