Назар Чепурний: «На чемпіонаті світу був надпотужний склад збірної України. Ним ми зможемо боротись за олімпійські медалі»

13.10.2023
Post Photo

Бронзовий призер чемпіонату світу зі спортивної гімнастики в опорному стрибку Назар Чепурний в інтерв’ю пресс-службі Української федерації гімнастики розповів про завоювання медалі світової першості.

Назар, що для тебе означає завоювання медалі чемпіонату світу?

Ця медаль була надважлива для мене, оскільки вона дала мені поштовх та впевненість у своїх силах, і показала, що я можу конкурувати з гімнастами світового рівня.

Ця нагорода далась важко?

Не скажу, що було легко. Медаль далася мені особливо важко, тому, що шлях до неї пролягав через великі труднощі. Але згадуючи цей шлях, я тільки зараз розумію наскільки ця медаль відіграла значну роль у моєму подальшому спортивному житті. Але не має часу розслаблятися. Потрібно пахати та готуватися до майбутніх змагань та перемог для України.

У фіналі ти випередив Ігора Радівілова всього на 0.016 бала. Те, що два українці боролись за медаль ЧС в одній дисципліні – це показує високий рівень нашої команди?

На мій погляд, цьогоріч був надпотужний склад збірної України. І саме таким складом ми зможемо боротися вже за олімпійські медалі. Щодо стрибка,то і Ігор, і я показали високий рівень майстерності на опорному стрибку і це круто. Відносно мене, то мені є ще над чим працювати.

Кому б ти хотів присвятити цю нагороду?

Цю перемогу я хотів би присвятити нашим Захисникам та Захисницям, адже саме завдяки їм в нас є можливість тренуватись на рідній землі, вдома. І перше, що я зробив, коли вже побачив результати, це підняв прапор України.