Ірина Дерюгіна: «Вітаю наших гімнасток з чудовим виступом на Всесвітній Універсіаді»

01.08.2023
Post Photo
УФГ

Головний тренер збірної України з художньої гімнастики Ірина Дерюгіна в коментарі для пресслужби Української федерації гімнастики поділилась своїми враженнями від завоювання нашими гімнастками п’яти нагород на Всесвітній Універсіаді у китайському Ченду.

Нагадаємо, що три медалі (два золота та срібло) в Китаї здобула Христина Погранична, ще дві – збірна України у групових вправах.

«Я дуже рада за нашу команду, яка чудово себе проявила на Всесвітній Універсіаді. Вітаю тренерський колектив на чолі з Іриною Рудою, який готував спортсменок до цих змагань, та гімнасток з чудовим виступом. Вони готувались до Універсіади в Україні, під час повітряних тривог та постійних обстрілів нашої країни з боку росії. Проте завдяки нашим героїчним воїнам, дівчата змогли провести якісну підготовку і показати результат.

П’ять медалей на змаганнях подібного рівня, в тому числі дві золоті, це гарний результат. Христина Погранична, а також збірна команда у групових вправах у складі Дар’ї Щербакової, Марти Борис, Анастасії Пташник, Дарії Іваник, Ніколь Красюк та Діана Довганюк проявили себе дуже добре. Віримо, що на наступних змаганнях дівчата не будуть опускати планку, і знову продемонструють свій високий рівень.

Ми присвячуємо ці нагороди українським воїнам, яким ми безмежно вдячні за можливість жити та тренуватись вдома навіть в такий непростий період в історії нашої країни. Дякуємо вам. Ми виступаємо для вас».

Нагадаємо, не нещодавньому Кубку світу у Мілані збірна України завоювала золото та срібло. Обидві медалі в активі Вікторії Онопрієнко.