Ірина Дерюгіна: «У нас усіх ще дуже багато роботи попереду»
04.07.2023
![Post Photo](https://ugf.org.ua/wp-content/cache/thumb/2b/35a73086504e32b_642x416.jpg)
Марія Музиченко
Головний тренер збірної України з художньої гімнастики Ірина Дерюгіна виступила з промовою після завершення національної першості з художньої гімнастики.
«Вітаю переможниць, призерок та всіх учасників змагань. У нас усіх ще дуже багато роботи попереду. Хочу побажати натхнення, наснаги на важку працю. Вже не за горами чемпіонат світу, етапи Кубку світу. Успіхів!»
Нагадаємо, чемпіонат України відбувся у столиці з 26 по 30 червня.