Ірина Дерюгіна: «Кожен на своєму місці має робити все задля перемоги України»

04.12.2023
Post Photo
Ірина Дерюгіна / фото - Ulrich Faßbender

Віце-президент Української федерації гімнастики Ірина Дерюгіна в коментарі для пресслужби УФГ поділилась думкою про продовження Європейським гімнастичним союзом відсторонення росії та білорусі від участі у спортивних змаганнях та офіційних заходах під його егідою.

«Європейський гімнастичний союз продовжив відсторонення росіян та білорусів від змагань під своєю егідою. Це стало можливим виключно завдяки активним діям Української федерації гімнастики і солідарності федерацій гімнастики європейських країн із безкомпромісною позицією УФГ щодо неприпустимості участі національних федерацій росії та білорусі, які ідентифіковані НАЗК як співучасники агресії проти України, у спортивних змаганнях та офіційних заходах.

Від імені Української федерації гімнастики я хочу подякувати European Gymnastics та всім національним спортивним федераціям інших країн, які нас підтримують у боротьбі проти країни-терориста та її сателіта на спортивному фронті.

Наші вороги намагаються використовувати спорт як пропагандистський інструмент, але ми протидіємо такому Sportswashing і не збираємось зупинятись на досягнутому.

Тільки об’єднавшись ми зможемо зупинити підступного ворога. Кожен на своєму місці має робити все задля перемоги України, і Українська федерація гімнастики на своїй ділянці фронту робить переможні кроки.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!»

Детальніше про рішення European Gymnastics читайте тут.