Ілля Ковтун: «Мене мотивує наш український народ, захисники України»

29.04.2024
Post Photo
фото - Facebook

Володар трьох золотих нагород чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики Ілля Ковтун, який у Італії тріумфував на паралельних брусах та перекладині, а також в командних змаганнях, в коментарі для пресслужби Української федерації гімнастики прокоментував виступ на турнірі.

Про очікування медалей напередодні чемпіонату Європи

«Ми з тренером ніколи не зосереджуємося на медалях, їх забарвленні та кількості. Ми завжди концентруємося на роботі, підготовці й максимальному виступі тут та зараз в цей час. Нас цікавлять максимальні мої бази, найкраще їх виконання й можливість усе зібрати разом. Також ми очікуємо від самих себе постійного вдосконалення й перемоги над собою, а там, дивимося, на яку медаль цього достатньо. Ми завжди намагаємося максимально гідно представляти нашу країну, а тим паче в такі нелегкі часи».

Про мотивацію завойовувати медалі прямо зараз

«Це наш український народ, захисники України… від ЗСУ до волонтерів, до знервованих матерів з постійними сльозами на очах, до знесилених, посивівших чоловіків з постійною втомою, до кожного українця від найменшого до найстаршого, які увесь час стурбовані й вже без страху дивляться в очі смерті…

Я вважаю своєю місією прославляти їх в усьому світі й мотивувати триматися, та перемагати!»

Нагадаємо, ще дві нагороди збірної України у Ріміні в індивідуальних змаганнях здобули Олег Верняєв та Назар Чепурний.