Ілля Ковтун: «Ціль на чемпіонат світу – максимально допомогти збірній України у завоюванні командної ліцензії на Олімпіаду»

19.09.2023
Post Photo
Ілля Ковтун / фото - European Gymnastics

Гімнаст збірної України Ілля Ковтун у коментарі пресслужбі Української федерації гімнастики розповів про підготовку до ліцензійного чемпіонату світу та свою ціль на ці змагання.

«Ми з тренером прикладаємо максимальні зусилля в підготовці до чемпіонату світу. Плануємо вийти на пікову форму з найкращими виступами під час змагань на сьогодення! Є дуже багато сторонніх факторів, які далеко не позитивно впливали й впливають на навчально-тренувальний процес, проте ми щоденно долаємо перешкоди й намагаємося гідно тримати свій фронт й повноцінно виконувати власну роботу!

Легко не було й не буде! Проте, нам не звикати! Та й гріх жалітися, адже в нашого народу зараз далеко не найкращі часи, тож працюємо усі разом на одну єдину і таку очікувану перемогу!

Звичайно, ціль це, як й на чемпіонаті Європи-2023, як найкраще викластися у перший день, щоб максимально допомогти команді у завоюванні саме командної ліцензії на Олімпійські Ігри-2024! А далі, як Бог дасть!»

Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики, нагадаємо, пройде з 30 вересня по 8 жовтня у Антверпені, Бельгія.