Геннадій Сартинський: «Моя оцінка виступам хлопців на Кубку світового виклику у Туреччині – «задовільно»

05.09.2023
Post Photo
НОК України

Головний тренер збірної України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартинський в коментарі для пресслужби Української федерації гімнастики оцінив виступ чоловічої команди на Кубку світового виклику у Туреччині, який пройшов минулих вихідних.

У Мерсіні, нагадаємо, чоловіча збірна України завоювала шість нагород: золото та срібло Олега Верняєва, золото та срібло Назара Чепурного та дві бронзи Ігоря Радівілова.

«Моя оцінка виступам хлопців на Кубку світового виклику у Туреччині – «задовільно». У нас не було планів, хто і скільки медалей завоює, ми прагнули до того аби вони впорались зі своїми програмами, та щоб судді оцінили їх виступ.

У Мерсіні вперше за довгий час до змагань повернувся Олег Верняєв. Дивлячись на його виступ у Туреччині, можу сказати, що він виглядає так як і раніше. Назар Чепурний потрапив до двох фіналів, та показав роботу, яка є конкурентоспроможною на змаганнях будь якого рівня. Щодо Ігоря Радівілова, то він, як командний гравець, виконує свою програму стабільно. Думаю, до чемпіонату світу він підійде у найкращій формі».

Наступний Кубок світового виклику пройде у угорському місті Сомбатхей з 8 по 10 вересня.