Геннадій Сартинський: «Команда дуже порадувала своїм виступом на чемпіонаті світу»

10.10.2023
Post Photo
НОК

Головний тренер збірної України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартинський в інтерв’ю пресслужбі Української федерації гімнастики поділився своїми думками стосовно виступу команди на чемпіонаті світу у Бельгії.

Геннадій Людвигович, чи задоволені ви виступом команди на чемпіонаті світу?

Так, виступом наших спортсменів я дуже задоволений! Команда дуже порадувала своїм виступом: командну ліцензію здобули, а Назар та Ілля завоювали медалі! Це дуже гарно, дякую всій команді!

Коли в перші дні турніру була завойована ліцензія в команді, на вашу думку, тягар з плечей спортсменів впав і їм психологічно стало легше?

Думаю, вся команда трохи видохнула з полегшенням, так як основне завдання було виконане. Але в нас ще були фінали, де хлопці хотіли показати себе на максимум, зробити все якомога краще.

Можете розповісти про дві завойовані медалі?

Срібло у багатоборстві Іллі Ковтуна та бронза Назара Чепурного в опорному стрибку це велика психологічна та фізична робота! Це було нелегко, але  хлопці в нас дуже цілеспрямовані. Зізнаюсь хвилювання було величезне, всі розуміли та чекали від них медалі. І, на щастя, все вийшло!

Фінальне: збірна України своє завдання на чемпіонат світу виконала?

Так, збірна України виконала своє завдання, всі наші хлопці найкращі! Попереду підготовка до Олімпійських  ігор! Дякую всім, рухаємося далі!