Анастасія Курашвілі: «Бронза збірної України зі спортивної аеробіки на чемпіонаті Європи – перша командна медаль в історії країни»

27.11.2023
Post Photo

Срібний призер чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки у індивідуальних змаганнях та бронзовий призер в команді Анастасія Курашвілі розповіла пресслужбі Української федерації гімнастики про виступ команди на континентальній першості у Туреччині.

«Враховуючи отриману травму під час підготовки до змагань, я задоволена результатом, але, звичайно, якщо б не травма, мої фізичні можливості були б набагато кращі. Командна бронза це перша командна медаль в історії спортивної аеробіки України, тому, на мою думку, це дуже гарний результат над яким ми працювали разом. Ми задоволені.

В Туреччині була гарна організація змагань, нас зустріли дуже привітно. Все було на найвищому рівні. Ми, в свою чергу, були дуже раді побачити своїх друзів з інших країн.

Наступні мої змагання пройдуть вже у 2024 році, це буде Кубок світу у Португалії. Моя ціль на найближчий час – завоювати ліцензію на Всесвітні ігри. Вони будуть розігруватись на чемпіонаті світу у наступному році».

Нагадаємо, що чемпіонат Європи проходив з 17 по 19 листопада.