Гімнастики на Європейських іграх-2023 не буде

15.09.2022
Post Photo

На жаль, гімнастику на було включено до програми Європейських ігор 2023 року, повідомляє Європейський гімнастичний союз.

Треті в історії Європейські ігри, які мають відбутися з 21 червня по 2 липня 2023 року у м. Краків та малопольському регіоні в Польщі, не включатимуть гімнастичні види спорту у своїй програмі.

Після тривалих обговорень з Місцевим організаційним комітетом та Європейськими олімпійськими комітетами, Європейський гімнастичний союз визнав, що даний регіон не має відповідної спортивної будівлі для проведення змагань з гімнастики.

Президент Європейського гімнастичного союзу, пан Фарід Гаїбов, пояснює:

“На перших Європейських іграх 2015 року в Баку було представлено шість гімнастичних дисциплін. У Білорусі 2019 року нам пощастило мати таку саму їх кількість завдяки популярності нашого спорту. Для наступних змагань ми розглядали декілька варіантів, але не змогли знайти зал, який би підходив для гімнастики. Ми всі знаємо, що гімнастика є дуже різноманітним видом спорту і є однією з найбільш популярних олімпійських дисциплін. Ми дуже сподіваємось, що Європейські олімпійські комітети й майбутні господарі змагань розглядатимуть можливість повернути гімнастику до програми Європейських ігор, щоб додати значущості та популярності цим мультиспортивним іграм.

Джерело: European Gymnastics.