Збірна команда України завершила чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики з однією медаллю в активі: сріблом Петра Пахнюка у вправах на паралельних брусах. До цього українець двічі ставав шостим у фіналах ЧЄ в 2015 і 2018 роках, але цього разу в Польщі він зумів піднятися на п’єдестал пошани. Українець отримав оцінку в 15,333 (6,2 складність і 9,133 виконання) і виборов срібло, поступившись росіянину Микиті Нагорному в 0,133 бала.

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв, який ще не встиг повноцінно відновитися після травм, все ж таки підтримав команду та зміг виступити на європейському форумі. До того ж став восьмим у фіналі на брусах, а у вправах на коні — сьомим (13,200).

Також в фіналі на окремих снарядах виступав Ігор Радивілов, але друга спроба на опорному стрибку не вийшлаі він не зумів вибороти медаль (14,233 середня). До цього Радивілов виступав на кільцях, але допустив помилку і став восьмим (13,933).

Жіноча збірна зі спортивної гімнастики у новому молодому складі гідно виступила на чемпіонаті. Дебютантка дорослого чемпіонату Європи Анастасія Бачинська закінчила виступ на п’ятому місці в багатоборстві на континентальній першості в польському Щецині. До фіналу Анастасія потрапила, будучи шостим номером, а за підсумками турніру стала п’ятою. Ще одна українка Діана Варінська показала сьомий результат, записавши в свій актив 52,999 бала.