Початок березня приніс Україні медалі одразу двох вагомих стартів: у Марбельї (Іспанія) проходив етап світової серії Гран-Прі, а в Тарту (Естонія) 25-й Міжнародний турнір FIG «Miss Valentine».

Лідер української збірної в індивідуальній програмі Влада Нікольченко, а також Вікторія Онопрієнко і команда у групових вправах відправились до сонячної Іспанії.

У багатоборстві українка Нікольченко зупинилася за крок до п’єдесталу, посівши 4 місце, але кваліфікувалася до всіх 4 фіналів.

Юна Онопрієнко впевнено дебютувала на дорослому рівні, кваліфікувавшись до 3 фіналів.

Збірна команда у групових вправах (Анастасія Возняк, Валерія Юзв’як, Аліна Бихно, Діана Міжерицька, Тетяна Довженко та Марія Височанська) впевнено здобула «золото» у багатоборстві, вдало виконавши обидві програми.

У фінальних змаганнях з обручем «бронзу» виборола Влада Нікольченко.

Паралельно з успіхами в Іспанії, українські грації боролися за медалі міжнародного турніру в Естонії. Єва Мелещук виборола «золото» у фінальних змаганнях з м’ячем, а Олена Д’яченко стала третьою з булавами.

Юніорки Ніколь Красюк та Мелані Тур також привезли зі змагань нагороди: Красюк стала третьою у вправі з булавами, а Тур — другою зі стрічкою.

Дівчата з юніорської команди у групових вправах вибороли бронзові нагороди за виступ у фіналі з 5 стрічками!