Міжнародний турнір ФІЖ з художньої гімнастики «Gracia Cup», що у 18-й раз приймала угорська столиця Будапешт, став успішних для молодіжної збірної команди України з художньої гімнастики. Команда у групових вправах, що активно готується до майбутнього чемпіонату Європи, який пройде в Баку, Азербайджан, у травні місяці, розпочала свої виступи змаганнями на турнірі під егідою Міжнародної федерації гімнастики.

У багатоборстві, за сумою двох виступів (з 5 обручами та 5 стрічками) команда України посіла 2 місце, випередивши вперед лише збірну Польщі. Зазначимо, що після першого виду програми юні українки лідирували з великим відставанням, а, на жаль, не дуже успішний другий вихід — зі стрічками, відкинув нашу команду на другу позицію.

У фінальних змаганнях українська команда у складі Катерини Демиденко, Вікторії Денисенко, Валерії Голубкової, Софії Пенькової, Олександри Панчук та Дар’ї Коротецької, яка в останню мить замінила Ангеліну Жукову, показали гарні виступи і у результаті вибороли 1 золоту та 1 срібну медалі.

 

За програмою сеніорів у змаганнях ФІЖ успішно виступила Єлизавета Лопатіна (Київ, ДЮСШ №5). У багатоборстві гімнастка посіла 5 сходинку. А ось фінальні змагання принести Єлизаветі 1 золоту та 1 срібну медалі за вправи з булавами та стрічкою відповідно.


 

Елизавета Лопатина Булавы Финал — Елизавета Лопатина Булавы Финал — Gracia Fair Cup 2019

Елизавета Лопатина — победительница финала с булавами на Международном турнире "Gracia Fair Cup 2019" (17,100) 🥇🎉! Поздравляем!**********************************************Yelyzaveta Lopatina is the winner of the clubs final at the International Tournament "Gracia Fair Cup 2019" (17,100) 🥇🎉! Congratulations!

Опубліковано Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation Понеділок, 18 лютого 2019 р.

 

Елизавета Лопатина Лента Финал — Gracia Fair Cup 2019

Серебряное выступление Елизаветы Лопатиной с лентой на Международном турнире "Gracia Fair Cup 2019" (15,350) 🥈😍.**********************************************Silver performance from Yelyzaveta Lopatina with ribbon at the International Tournament "Gracia Fair Cup 2019" (17,100) (15,350) 🥈😍.

Опубліковано Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation Понеділок, 18 лютого 2019 р.

 

У змаганнях юніорів ФІЖ успішно виступала гімнастка 2006 р.н. Сніжана Ощіпко (Львів, СК «Багіра»). У багатоборстві юна гімнастка показала 10-й результат. Успішні виступи у фіналах в окремих видах програми подарували гімнастці повний комплект нагород: золото у вправі з м’ячем, срібло — зі скакалкою та бронзу з булавами.