Вже традиційно на старті сезону українська збірна з художньої гімнастики вирушає до сонячної Каліфорнії, США, аби показати світу нову програму. Україну на змаганнях в США представляли сеніорки Влада Нікольченко, Єва Мелещук, Олена Д’яченко, Вікторія Онопрієнко та юніорка Меланія Тур, а також збірна команда у групових вправах. Поїхавши найсильнішим складом, українська команда взяла участь одразу у двох міжнародних турнірах: «LA Lights» та «Rhythmic LA». На обох змаганнях наші гімнастки вибороли медалі найвищого ґатунку, показавши вдалі виступи та серйозні наміри на майбутній сезон.

На змаганнях «LA Lights» лідер збірної Влада Нікольченко виборола золото у вправі зі стрічкою та срібло у багатоборстві та з м’ячем, юна Вікторія Онопрієнко откримала золото за вправу з м’ячем, Олена Д’яченко стала другою зі стрічкою, де Єва Мелещук посіла третє місце.

Збірна команда України у групових вправах представила свою нову програму з 4 булавами та 3 обручами під славнозвісну композицію «Болеро». Для вправи з 5 м’ячами залишили композицію «No roots» Аліс Мертон.

Юніорка Меланія Тур (2005 р.н.) завоювала 3 нагороди: золоту медаль у вправі зі стрічкою, срібло у багатоборстві та бронзу зі скакалкою.

Наступним стартом для української збірної з художньої гімнастики стали змагання «Rhythmic LA». 16-річна Влада Нікольченко покращила свої результати, отримавши перемогу у 4 окремих видах програми і, безумовно, у багатоборстві. Третє місце у багатоборстві посіла Вікторія Онопрієнко, яка також до свого активу додала і срібну нагороду за вправу з м’ячем та бронзову за обруч. Єва Мелещук виборода дві бронзові медалі за вправи з з м‘ячем та булавами. Олена Д’яченко отримала бронзу за вправу зі стрічкою. Гімнастка-юніорка Меланія Тур стала 2 у всіх видах програми. Команда у групових вправах не мала рівних на цьому старті, отримавши перемогу у багатоборстві.