Спортивний рік в художній гімнастиці почався з адміністративних змін. Так 19 січня 2019-го року ВГО ФГУ,  колективний член Української Федерації Гімнастики, що відповідає за художню гімнастику, провела свою чергову звітно-виборчу конференцію. За результатами якою було прийнято рішення про зміну організаційно-правової форми з «громадської організації» на «громадську спілку». До її складу мають увійти 22 обласні федерації художньої гімнастики.

Крім погодження тексту Статуту спілки, також було обрано її керівництво:

  • Почесним президентом Федерації гімнастики України стала Герой України, Заслужений тренер СРСР та України — Дерюгіна Альбіна Миколаївна;
  • Президентом Федерації гімнастики України було обрано головного тренера національної збірної команди України з художньої гімнастики, дворазову абсолютну чемпіонку світу, члена Національного олімпійського комітету України, першого віце-президента Української Федерації Гімнастики, – Дерюгіну Ірину Іванівну. 

У ході конференції президією Федерацією гімнастики України було представлено звіт роботи за період 2013-2018 р., куди увійшли не тільки високі спортивні результати, а і реорганізація роботи ФГУ, її систематизація та співпраця з обласними федераціями.

Багато уваги було приділено проведенню змагань на території України, у тому числі 24-му Кубку Дерюгіної, який запланований на березень цього року та 36-му Чемпіонату Європи з художньої гімнастики, який буде проведено у кінці травня 2020 року у Києві.