Український спортивний гімнаст, чемпіон Олімпійських Ігор — 2016 Олег Верняєв здобув свою вже 10 нагороду як найкращому спортсмену місяця, повідомляє офіційний сайт Національного Олімпійського комітету України. З цього приводу для Верняєва була виготовлена спеціальна статуетка, повідомив президент НОК Сергій Бубка.

«Сьогодні у нас особливе нагородження, адже воно є для Олега Верняєва ювілейним — десятим. За кількістю високих визнань НОК він тепер має однакову кількість з нашою олімпійською чемпіонкою з фехтування Ольгою Харлан. Спеціально з нагоди десятого визнання Олега ми розробили ексклюзивний дизайн статуетки — на ній 10 маленьких зображень статуеток кращого спортсмена місяця з дати отримання цієї нагороди і зображення всіх гімнастичних дисциплін (вправ) в чоловічий гімнастиці — на добру пам’ять».

Олег Верняєв у свою чергу сказав, що має наміри боротися з нові визнання.

«Дійсно, мені дуже і дуже приємно. Радий наздогнати Ольгу. У нас з нею завжди здорова конкуренція в цьому визнанні. Бажаю їй успіхів, але ми ще поборемося за нові перемоги в цій номінації».

Нагадаємо, що на світовій першості в Досі (Катар) досвідчений гімнаст після кількамісячної перерви у тренуваннях і змаганнях у зв’язку з травмами, операціями та непростим процесом відновлення після них, чудово виконавши у фіналі вправу на брусах, . Також йому не було рівних у вправах на брусах на змаганнях Кубка світу в Котбусі (Німеччина), де він здобув медаль найвищого гатунку.

«На останніх стартах наш сьогоднішній герой вчергове підтвердив свій спортивний незламний характер й впевнено заявив про свої серйозні наміри та амбіції щодо подальшого олімпійського шляху. Вірю, що й надалі тебе супроводжуватимуть впевненість в своїх силах та міцне здоров’я, які сприятимуть черговим звершенням на шляху до олімпійського Токіо-2020», — додав керманич НОК Сергій Бубка.

Він привітав найкращого тренера листопада Геннадія Сартинського: «Геннадій Людвигович, не втомлюємося висловлювати вам щирі слова вдячності та поваги за ваш труд, за виховання нашого чемпіона та плідну роботу як з основним складом збірної, так і з нашою молоддю. Саме завдяки вашому професіоналізму, правильному підходу, Олег не зупиняється, удосконалюється, ставить все нові й нові для себе виклики».