У період з 23 по 25 листопада у світі спортивної гімнастики відбулося декілька змагань. Паралельно з етапом кубку світу у Котбусі, Німеччина, де прославлені українські спортсмени Олег Верняєв та Ігор Радивілов поповнили свої скарбнички золотими медалями, а Діана Варінська виборола бронзову нагороду, проходили також Сокол Гран-Прі Брно(Чехія) та 26-й міжнародний турнір на призи Даніеля Д’амато у Ле-Блан-Меніль, Франція.

На етапі Гран-Прі у Чехії Україну представляли Яна Федорова та Роман Ващенко. В результаті вони посіли 6 місце.

Тим часом у Франції українська збірна назбирала цілий врожай нагород. Жіноча команда у складі Осипової Валерії, Муржак Дар’ї та Пономарьової Катерини вибороли командне перше місце.

За результатами індивідуального багатоборства на першу сходинку п’єдесталу піднялася Валерія Осипова, а ще одна українка Муржак Дар’я посіла третє місце.

У фінальних змаганнях на окремих снарядах дівчата зібрали повний комплект нагород: 2 золота, 1 срібло та 1 бронза.

Валерія Осіпова посіла перше місце у вправі на колоді та 2 місце в опорному стрибку. Дар’я Муржак перемогла на різновисоких брусах, а юна Катерина Пономарьова додала до свобо активу медаль за третє місце у вправі на колоді.

Чоловіча збірна у складі Владислава Гриневича, Максима Курабцева та Радоміра Стельмаха посіли 4 загальнокомандне місце. Але без медалей вони не залишилися, виборовши їх в індивідуальних фіналах.

Владислав Гриневич тріумфував на кільцях та став другим у вправі на паралельних брусах.