Багато маленьких дівчаток, дивлячись на яскраві виступи професійних гімнасток, мріють стати чемпіонками. І 11-річна Марія Іванова не є виключенням. Але для здійснення її мрії не вистачить лиже бажання самої дівчинки, потребується і допомога небайдужих.

Зараз Маші 11 років. Коли їй був лише рік ортопеди поставили діагноз – клишоногість. Два роки дівчинка була в гіпсах і не ходила. У 2010 році її направили на обстеження до Донецька, де виявили злоякісну пухлину – нейробластому заочеревинного простору.

Батьки не склали руки і звернулися в Інститут нейрохірургії ім. Ромаданова, де дівчинку прооперували і видалили пухлину. Потім Маша пройшла хіміотерапію в Інституті раку у Києві і увійшла в ремісію.

Далі дівчинка продовжила боротьбу, аби стати на ноги. Лікарі пророкували, що вона буде прикута до інвалідного візка все життя. Однак сталося диво! Лікар з Одеси вилікував Машу, її стопи вирівнялися і стали на місце. Спочатку їй було боляченавіть стояти, але вона сказала, що хоче танцювати! Їй було всього 5 років, і вона дуже вірила в це! Вже через півроку вона пішла на танці. Одразу хореограф відмовлялася її брати, але коли побачила її сильний характер і цілеспрямованість, то повірила в неї. Перемагаючи біль, мужня дівчинка по 2 години поспіль тренувалася біля танцювального станка, і зараз вона танцює на рівні з усіма, виступає на концертах і фестивалях.

А нещодавно Маша захопилася художньою гімнастикою, оскільки це дуже красивий, артистичний вид спорту. Вона виявилась дуже гнучкою дівчинкою, у неї найкраще з усього колективу виходить розтяжка.

«Я хочу виступати на чемпіонатах світу з художньої гімнастики, перемагати, отримувати призи і нагороди , і навіть поїхати на Олімпійські ігри і прославити Україну на весь світ! Але для цього мені потрібно професійно займатися гімнастикою з тренером», — поділилася з журналістами 1+1 своєю амбітною мрією Маша.

Українська Федерація гімнастики, в обличчі тренерів збірної команди України з художньої гімнастики на чолі з легендарною радянською гімнасткою Іриною Дерюгіною долучилися до проекту телеканалу 1+1 «Здійсни мрію» і запросили юну гімнастку Машу на грандіозне свято краси та грації — Чемпионат України з художньої гімнастики, який з 15 по 19 листопада приймає місто Дніпро. Там дівчинка познайомилась та поспілкувалась із лідерами збірної, тренерським штабом та отримала незабутній подарунок з рук головного тренера команди з художньої гімнастики Ірини Іванівни Дерюгіної.

Нехай це незабутнє знайомство, організоване за допомогою Власти Шовковської та Марини Кардаш, додасть маленькій Маші сил та віри у себе. Додаткова інформація про дівчинку та реквізити для допомоги у лікуванні тут