Український гімнаст Олег Верняєв після вимушеної паузи, пов’язаної з травмами плеча та ноги, повертається до еліти світової спортивної гімнастики. На чемпіонаті світу у Досі (Катар) олімпійський чемпіон Ріо-2016 виборов срібну медаль у фінальних змаганнях на паралельних брусах, пропустивши вперед лише дійсного чемпіона світу у цій вправі китайця Зу Джингуана. Третім став росіянин Артур Далалоян.

Інший українець Ігор Радивілов, який кваліфікувався до фіналу у вправі на кільцях, не зміг поборотися за п’єдестал, посівши 8 місце. Зауважимо, що в Ігоря одна з найвищих оцінок за складність — 6,3 балла, як і в Олімпійського чемпіона на цьому снаряді Елефтеріуса Петрун’яса (Греція), але через низький балл за виконання цього разу Ігорь залишився без медалі чемпіонату світу.